Wrzesień 2017

"Jagiellonia czyta dzieciom"

15 września 2017r. w Szkole Podstawowej w Czarnej Wsi Kościelnej mieliśmy ogromny zaszczyt gościć zawodnika Jagiellonii Białystok – Łukasza Burligę. Drużyna Jagi wspiera ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom". Pan Łukasz przedstawił dzieciom fragmenty książki „1:0 dla Korniszonka” Grażyny Bąkiewicz. Dzieci pozytywnie zdały egzamin z uważnego słuchania, odpowiadając na kilka pytań dotyczących przeczytanego fragmentu przygód głównego bohatera. Następnie uczniowie mieli możliwość zrobienia krótkiego wywiadu z naszym gościem. Dzieci pytały m.in. od kiedy piłkarz zaczął swoją przygodę z piłką, w jakich klubach grał, ile ma na swoim koncie czerwonych i żółtych kartek czy ile goli udało mu się strzelić. Zwieńczeniem spotkania były autografy oraz pamiątkowe zdjęcia, na które wszyscy bardzo wyczekiwali.

„Wychowanie do życia w rodzinie”

Zasady składania rezygnacji z zajęć „Wychowanie do życia w rodzinie”.
Rodzice mogą złożyć oświadczenie o rezygnacji z uczęszczania na zajęcia „Wychowania do życia w rodzinie” swoich dzieci. Wówczas udział w zajęciach jest nieobowiązkowy. Rezygnację składa się w każdym roku szkolnym dyrektorowi szkoły. Ostateczny termin składania deklaracji o rezygnacji:
- pierwsze spotkanie rodziców we wrześniu (jeśli zajęcia odbywają się w I semestrze)
- spotkanie rodziców w lutym (jeśli zajęcia odbywają się w II semestrze)
Dopuszcza się rezygnację z zajęć WDŻ podczas trwania roku szkolnego w wyjątkowych przypadkach. Pobierz wzór oświadczenia.

Godziny przyjazdu autobusów w I semestrze.

Pobierz rozkład - rozkład obowiązuje od dnia 4 września 2017 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Społeczność szkolna zebrała się na górnym korytarzu by, wyjątkowo 4 września, rozpocząć nowy rok szkolny. Po kilkunastu latach funkcjonowania Zespół Szkół stał się znowu Szkołą Podstawową, a klasa I gimnazjum stała się VII sp. W naszym gronie powitaliśmy dwie klasy IV oraz niemałe grono przedszkolaków.