Kwiecień 2018

Zmiana planu lekcji

Od dnia 7 maja będzie obowiązywał nowy rozkład lekcji. W poniedziałek 30 kwietnia uczniowie otrzymają go od wychowawców.

"Romeo i Julia"

Dnia 26 kwietnia, w 402 rocznicę śmierci Williama Szekspira, uczniowie klasy piątej zrobili krótką prezentację dotyczącą życia i twórczości tegoż znamienitego pisarza literatury angielskiej. Pół żartem pół serio zaprezentowali bohaterów najbardziej znanych szekspirowskich sztuk "Romeo i Julia" oraz "Hamlet". Julię zagrała czarująca Karolina Piechowska, a Romea nie mniej czarujący Piotr Mancewicz. W rolę Hamleta perfekcyjnie wcielił się Jan Gabrel. Williama Szekspira przedstawiła nam niezawodna Helena Kozłowska, a jako narrator wystąpił przesympatyczny Damian Sikorski.

Majówka

Informujemy, że dni od 1-4 maja włącznie są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Egzamin gimnazjalny

Uczniowie klasy III gim przystąpili w dniach 18-20 kwietnia do egzaminu gimnazjalnego. 13 uczniów zmierzyło się z zadaniami z języka polskiego, historii, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz języka angielskiego.

Park trampolin

28.03.2018r. uczniowie najstarszych klas mieli okazję zobaczyć jak wygląda świat do góry nogami. Alternatywny sposób spędzania wolnego czasu podobał się tak chłopcom, jak i dziewczynom. Może komuś uda się zarazić swoją nową pasją rodziców? To wspaniałe miejsce na wspólny, rodzinny wypad.