Przedszkole

Oddziały przedszkolne - listy dzieci

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW WAŻNE !!!

Listy dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w SP Cz.W.K. są dostępne na tablicy ogłoszeń w szkole.

W dn. 26-28 marca 2018 r. rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych, proszeni są o wypełnienie w sekretariacie szkoły Potwierdzenia Woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Czarnej Wsi Kościelnej.
Nie wypełnienie Potwierdzenia Woli będzie skutkowało skreśleniem z listy dzieci zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji.

Numer konta

Od stycznia 2018r. opłaty za przedszkole oraz za obiady będą przyjmowane wyłącznie na konto:
84 1020 1332 0000 1602 0037 4264.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia przedszkolaki z grupy „Jeżyki” uczestniczyły w obchodach tego święta. W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w „Misiowej Krainie”.

Mam Marzenie - zbiórka pluszaków

W ramach akcji Fundacji Mam Marzenie – Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole zebrano 30 pluszaków. Dnia 25 listopada zebrane maskotki zostały rozdane dzieciom przebywającym na oddziale onkologii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Za wszystkie maskotki z całego serca – DZIĘKUJĘ . Pamiętajcie – każdy podarowany pluszak to uśmiech dziecka. Monika Bułach-Kozłowska

Dwa oddziały przedszkolne

Od 1 września 2017 r. w naszej szkole powstały dwa oddziały przedszkolne. W pierwszym przebywają dzieci młodsze, w wieku od trzech do pięciu lat, zaś w drugim „starszaki” – pięcio i sześciolatkowie. Wszystkich razem dzielnych małych uczestników życia szkolno- przedszkolnego jest pięćdziesięcioro.

Subscribe to Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej - przedszkole